Genclikkk Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genclikkk Forum

Bilgi Paylaşım VE Eğlence Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AnneLer Günü MesajLarı 1o

YazarMesaj
FıRaT
Yönetici
Yönetici
FıRaT

AnneLer Günü MesajLarı 1o Empty
MesajKonu: AnneLer Günü MesajLarı 1o   AnneLer Günü MesajLarı 1o Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 1:19 am

Bu Dunyadaki En Guvenli Siginagim Senin Kucagin.benim Annem Olman Bu Dunyadaki En Buyuk Sansim. Seni Seviyorum Annem...

Annecigim Seni Ben Ciceklerden Yemisten Ve Klasik Dortluklerde Anlatildigindan Daha Cok Fazla Severimseni Cook Severim...

Her zaman senin karşında masum ve sevginemuhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni bendençok tanıyansın bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yokedensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın Annem!.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

Annem senin sevgindünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum.Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Sınırsız bir sevgi anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Anneciğim benim hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem.

Karşılıksız tek sevgiananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevginibuldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninlevarım annem. Ellerinden öperim.
https://genclikkk.superforum.fr

AnneLer Günü MesajLarı 1o
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anneler Günü Mesajları 3
» AnneLer Günü MesajLarı 4
» AnneLer Günü MesajLarı 5
» AnneLer Günü MesajLarı 6
» AnneLer Günü MesajLarı 7