Genclikkk Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genclikkk Forum

Bilgi Paylaşım VE Eğlence Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Anneler Günü Mesajları 3

YazarMesaj
FıRaT
Yönetici
Yönetici
FıRaT

Anneler Günü Mesajları 3 Empty
MesajKonu: Anneler Günü Mesajları 3   Anneler Günü Mesajları 3 Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 1:11 am

Yeryüzündeki binlerce çiçek arasindan en güzeli ve anlamlisi olan annemeseni çookk ama çok çok seviyorum...en anlamli günde yaninda olabilecek olmak çok güzel...

Benim annem canim annem. Sen benim hayatimin en büyük varligisin. Sensiz bir hayat düsünemiyorum senin varligin beni hayatta en mutlu eden sey. Iyi ki varsin ve iyi ki benim annemsin senin gibi bir annem oldugu için gurur duyuyorum. Anneler günün kutlu olsun annem?

Canim Annem benim senin varligin her seyiyle bana hayat veriyor. Senin o sicacik sevgin vazgeçilmez sicakligin her zaman beni isitti hep nerde zorda kalsam bana bir çikar yolu buldun karanlikta kaldigimda ay gibi parlayan isigim sogukta üsüdügümde içimi sicacik isitan sevginle her zaman yanimda oldun. iyiki varsin iyiki benim annemsin senin gibi annem oldugu için Allahima sonsuz sükürler olsun seni çok seviyorum. Can özüm biricik anacigim anneler gününü cani gönülden kutlarim ellerinden öperim... Anneler Günün Kutlu Olsun...

Annecim biricigim.. Sonsuz sevgini bitmez tükenmez sabrini ancak anne olunca anlayabilecegim herhalde.. Seçme sansim olsaydi yine senin annem olmani istedim.. SENI ÇOOOOKK SEVIYORUMM... Anneler günün kutlu olsun!!!

Bu dünyadaki en güvenli siginagim senin kucagin. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük sansim. seni seviyorum annem.. annerler günü kutlu olsun annem.

Meger dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adinmis. Sana her seslenisimde ya acim diniyor ya da sevgim cosuyor. Anneler günü kutlu olsun canim annem

Sen hayatimin kutup yildizi oldun. Nereye gidersem gideyim isiginin altinda sevginle uyudum. Dogru yolu buldum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun canim annem

Annecigim bir günümde degil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük sansim
iyi ki varsin. Anneler günün kutlu olsun

fedakârlik sevgi sabir ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canim annem seni bir gün degil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canim annem
https://genclikkk.superforum.fr

Anneler Günü Mesajları 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AnneLer Günü MesajLarı 8
» AnneLer Günü MesajLarı 9
» AnneLer Günü MesajLarı 1o
» Anneler Günü Mesajları
» ANNELER GÜNÜ MESAJLARI