Genclikkk Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genclikkk Forum

Bilgi Paylaşım VE Eğlence Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AnneLer Günü MesajLarı 4

YazarMesaj
FıRaT
Yönetici
Yönetici
FıRaT

AnneLer Günü MesajLarı 4 Empty
MesajKonu: AnneLer Günü MesajLarı 4   AnneLer Günü MesajLarı 4 Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 1:12 am

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum Anne.

Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Anneler günün kutlu olsun canım annem…

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin anneler günü kutlu olsun...

Anneciğim bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın... Anneler günün kutlu olsun canım annem...

Canım annem sultanım... Aldığım son nefese yaşadığım son güne kadar ben sana sende bana aitsin annem. Anneler günün kutlu olsun sultanım.

Canım Annem benim senin varlığın herşeyiyle bana hayat veriyo senin o sıcacık sevgin vazgeçilmez sıcaklığın herzaman beni ısıttı hep nerde zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım sogukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle herzaman yanınmda oldun iyiki varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma sonsuz şükürler olsun seni çok seviyorum canozüm biricik anacığım anneler günü canı gönülden kutlarım sevgi vede saygılarımla
https://genclikkk.superforum.fr

AnneLer Günü MesajLarı 4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AnneLer Günü MesajLarı 8
» AnneLer Günü MesajLarı 9
» AnneLer Günü MesajLarı 1o
» Anneler Günü Mesajları
» ANNELER GÜNÜ MESAJLARI