Genclikkk Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genclikkk Forum

Bilgi Paylaşım VE Eğlence Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AnneLer Günü MesajLarı 7

YazarMesaj
FıRaT
Yönetici
Yönetici
FıRaT

AnneLer Günü MesajLarı 7 Empty
MesajKonu: AnneLer Günü MesajLarı 7   AnneLer Günü MesajLarı 7 Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 1:15 am

♥️ Kelimelerle Anlatilamayan Fedakarlik Ve Karsiliksiz Sevgiyi Tarif EtDesen Bana Herhalde Sadece "anne" Derdim..anneler Gunun Kutlu Olsun.

♥️ Bir Gunumde Degil Her Gunumdesin. Her Gun Her Saniye Benimlesin. HerZaman Bana Destek Oldun. Sen Benim Icin Cok Ozelsin. Anneler GununKutlu Olsun.

♥️ Sevgili Annecigim Birgun Umarim Bana Gosterdigin Sevgi Ve Sabri Sana Gosterebilme Sansim Olur…anneler Gunun Kutlu Olsun.

♥️ Benim Icin Herseye Katlanan Her Zaman Yanimda Olan DegeriBicilemeyen Dunyanin En Guzel Annesine … Anneler Gunun Kutlu Olsun.

♥️ Anne Seni Seviyorum…belki Sevgimi Her Zaman Gosteremiyor Olabilirim Ama Sen Bunu Daima Biliyorsun…anneler Gunun Kutlu Olsun.

♥️ Dun Sana Kizdiklarimi Bugun Ben Yapiyorum Anne. Cunku Aslinda Senin Kucuk Bir Kopyanim. Umarim Senin Kadar Sevgi Dolu Olurum.

♥️ Meger Dilimdeki Ve Beynimdeki En Guzel Kelime Senin Adinmis. Sana HerSeslenisimde Ya Acim Dinmiyor Yada Sevgim Cosuyor...anneler Gunun KutluOlsun.

♥️ Eger Bana Gozlerinle Degil De Kalbinle Bakmis Olsaydin Seni Ne Kadar Sevdigimi Cok Iyi Anlardin...anneler Gunun Kutlu Olsun.

♥️ Annecigim Bir Gunumde Degil Her Gunumdesin. Annem Olman Dunyadaki En Buyuk Sansimiyiki Varsin.seni Cok Seviyorum Annem.
https://genclikkk.superforum.fr

AnneLer Günü MesajLarı 7
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AnneLer Günü MesajLarı 8
» AnneLer Günü MesajLarı 9
» AnneLer Günü MesajLarı 1o
» Anneler Günü Mesajları
» ANNELER GÜNÜ MESAJLARI