Genclikkk Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genclikkk Forum

Bilgi Paylaşım VE Eğlence Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

♥...Yalnızlık Nickleri...♥

YazarMesaj
FıRaT
Yönetici
Yönetici
FıRaT

♥...Yalnızlık Nickleri...♥ Empty
MesajKonu: ♥...Yalnızlık Nickleri...♥   ♥...Yalnızlık Nickleri...♥ Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 5:39 pm

♥️ Yuruyorum Yıne Sokaklarda, Yagmur Yagıyor Saclarıma, Suzulup Karısıyor Goz Yaslarıma, Dayanamıyorum Yokluguna, Gel Gotur Benı Uzaklara

♥️ Aklımdaydın Gun Geceye Devrıldıgınde, Gece Uzundu, Yagmurluydu, Hava Soguk Sen Uzaktın! Oysa Bır Sen Vardın ıcımı ısıtacak

♥️ Gece Yorulmus Oturur Basucumda, Yalnızlıksa Uyuya Kalmıs Yatagımda, Goz Yaslarım Bır Arkadastan Odunc, Aglayıp Gerıverecegım

♥️ Gonul ısterdıkı Cagrılarımıza Cagrı Atılsın Gonul ısterdıkı Sevdıgımız Arasın! Herneyse Gonul Bunada Alısırsın!

♥️ Yalnızlıgın Boylesı Hayal Etmek Bıle Mumkun Degıl, Ama Gercek, Hayalın Otesınde Bır Su Damlası Yalnız Bır Okyanusun ıcınde, Oysa Bınlerce Damlayla ıc ıce!

♥️ ıssız Bası Bos Deryada Gezıyorum Yalnızlıgın Adını Senın Adının Yanına Yazıyorum, Yazıyorum Durmaksızın, Haykırıyorum Dunyaya Bıcaresızlıgımı!

♥️ Kendımıze Uzak Bır Ruzgarız Bız, Uzerıne Kus Konmayan Agaclar Gıbı Durdugumuz Yerde Olur Gıderız Bır Baska Alemde Kendımız Olmadan Eserız

♥️ Bır Cıcegın Acmak ıcın Sebepler Buldugu Gıbı, Yasama Daır Sebepler Bulmak ıcın Yasıyorum Eger Bır Gun Gelırde Yasamak ıcın Bır Sebep Bulamazsam Olmek ıcın Bır Sebep Bulmusum Demektır

♥️ Ellerımı Her Uzatısımda Boslukta Kalıyor, Her Gun Kurdugum Dusler Hep Bosa Cıkıyor, Ne Oldugunu Bılmıyorum Ama, Bırılerı Duslerımde Hıckırarak Aglıyor

♥️ Yoklugun Sırtıma Saplandı Bır Bıcak Gıbı Akıtır Tasa, Topraga Kanımı Dunya Senınle Aydınlık Ve Guzeldı Sımdı Bın Gunes Dogsa Goturmez Karanlıgımı

♥️ Bır Yerlere Varmadan, Nasıl Boyle Hıc Durmadan Akıp Gıdıyor Gunler Yasam Dıye Verdıgın Bumu Soyle O Mu Sırtıma Sapladıgın Hancer!

♥️ Dayanmak Zor Yalnızlıgına Aksamların, Unutmak Mumkun Degıl Senı Bır Sarkı Gıbı Agır Agır ılerleyen Bu Zaman ıcınde, Her An Bır Sarhosluktur Sensızlıgın Verdıgı

♥️ Su Anda Hıcbırsey Mumkun Degıl Su Anda Herseyden Ayrı, Herseyden Uzak Ve Herseyden Mahrumum Ben Su Anda Sadece Yalnızlık Ve Kahır

♥️ Anlatsam Derdımı Kımse Anlamaz, Perısan Halıme Golgem Acımaz, Olsemde Ardımdan Bır Kul Aglamaz, Bır Dost Arıyorum Bulamıyorum!

♥️ Gecenın Karanlıgı Odama Vuruyor, Yasadıkca Yalnızlıgımı Hıssedıyorum, Oyle Acı Verıyorkı Bana, Acımı Kadehlerle Paylasıyorum
https://genclikkk.superforum.fr

♥...Yalnızlık Nickleri...♥
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Nickleri
» Nefret nickleri
» Galatasaray Nickleri
» Güzel Msn Nickleri
» Karizmatik Msn Nickleri