Genclikkk Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genclikkk Forum

Bilgi Paylaşım VE Eğlence Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

---Adı Aşk---

YazarMesaj
FıRaT
Yönetici
Yönetici
FıRaT

---Adı Aşk--- Empty
MesajKonu: ---Adı Aşk---   ---Adı Aşk--- Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 12:40 am

adamın biri
önce sevmedigini sandım dalga geçer dedim ama bilemedim ki 4senelik uzun bir aşk yaşacaktık biz seninle her gün birbirmizi görüyorduk her saat telefonda konuşuyoduk sanki ayrılamayan bi parça gibi...sonra mutlulugu birbirimize ögrettik sonra acıyı ve ailelerimiz ögrendigindede ayrılıgı ögrendik biribirimizin sesini duymadan saatler geçirmeyi sanki ölü gibiydik karşı karşıyaydık ama bakamazdık birbirimize yasaklanmıştık artık biz bu aşka elme şekerimizi elimizden almışlardı sonra yalnızlaştık ikimizde uzaklaştık sonra sen üniversiteye gittin hani sadece senin için okuyacagım dedigin üniversiteye ve sen gidinde bu koca yeditepeli sade bana kalmıştı sensiz öyle agırdıki yaşanmazdı ve öyle yaptım bende yaşamadım yaşayamadım belki o anlarda ölümün soguk nefeslerini hissettim hep arkamda artık sen yoktun burda markete ekmek almaya gittigimde olmaycaktın yani sen hep o köşe başında sonradan çok gittim oraya belki ordasındır diye ama sen hiç yoktun orda...sonra altı ay sonra bi telefon geldi açtıgımda sanki mideme yumruk yemiştim sesin alo diyordu yanılmamışım senmişsin o bana yeniden elimi tutar mısın cesaretin var mı aşka dedin ben sana herzaman yanında degil miydim aşkım dedim sonra rüya yeniden başladı gelip gitmeler sonra aileler bize rest çekti istemiyoruz dedi sen bana sadece elin yanımda olsun yeter dedin ve ben hep senin yanında oldum senle yürüdüm sonra ne oldugunu anlamadan beni bıraktın anlamaıştım sebep söylemedin bana sonradan ya sen ölürdün ya ben dedin ama sen bilemedinki sen zaten gidince ben ölüyordum ve şimdi gerçek ölümümü bekliyorum19haziranı hatırladın mı adamınbiri sözlendigimiz günü sahildeydik martılara söz verdik biz ayrılmayacagız diye hep savaşacagız diye sarılarak taktık yüzüklerimizi sonra beni sonsuzluga bıraktın ve şimdi orda o günün senesini bekleyerek ölecegim yerdeyim kayalıklarda her zaman son anda gelip tuttun beni ama bu şimdi kankardeşimle berabersin bu seferde GELECEK MİSİN ADAMIN BİRİ
https://genclikkk.superforum.fr

---Adı Aşk---
1 sayfadaki 1 sayfası